Streetview Marco Pololaan 344 Utrecht

Marco Pololaan 344, 3526 GR Utrecht

111 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Marco Pololaan 344 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 181 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marco Pololaan 344

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marco Pololaan 344

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

8980 Inwoners
4335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3675 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Kanaleneiland-Zuid
27% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Locatie van Marco Pololaan 344

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Marco Pololaan 344

Wat is de geschatte woningwaarde van Marco Pololaan 344?

De prijsindicatie voor Marco Pololaan 344 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Zuid is €308.000. Dat komt neer op circa €2.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marco Pololaan 344 zich tot de wijk Kanaleneiland-Zuid?

Marco Pololaan 344 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Kanaleneiland-Zuid. De buurt telt 3.675 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marco Pololaan 344?

Marco Pololaan 344 is een woonhuis in Kanaleneiland-Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marco Pololaan 344 vergeleken met de buurt?

Marco Pololaan 344 heeft 111 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kanaleneiland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marco Pololaan 344 en wat betekent dat?

Marco Pololaan 344 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-11-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marco Pololaan 344?

Marco Pololaan 344 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kanaleneiland-Zuid?

De wijk Kanaleneiland-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 8.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kanaleneiland-Zuid?

Vanuit Marco Pololaan 344 in Kanaleneiland-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.