Eengezinswoning, tussenwoning Magelhaenlaan 139 Utrecht

Magelhaenlaan 139, 3526 CD Utrecht

96 m² Bouwjaar 1963 8 kamers 4 slaapkamers Label E

Magelhaenlaan 139 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 109 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Magelhaenlaan 139

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magelhaenlaan 139

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
185.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gaskachels
Isolatie
Grotendeels dubbelglas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

8980 Inwoners
4335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3675 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Kanaleneiland-Zuid
27% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Magelhaenlaan 139

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Magelhaenlaan 139

Wat is de geschatte woningwaarde van Magelhaenlaan 139?

De prijsindicatie voor Magelhaenlaan 139 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Zuid is €308.000. Dat komt neer op circa €3.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magelhaenlaan 139 zich tot de wijk Kanaleneiland-Zuid?

Magelhaenlaan 139 is een eengezinswoning, tussenwoning van 96 m² in de wijk Kanaleneiland-Zuid. De buurt telt 3.675 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magelhaenlaan 139?

Magelhaenlaan 139 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kanaleneiland-Zuid, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Magelhaenlaan 139 vergeleken met de buurt?

Magelhaenlaan 139 heeft 96 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Kanaleneiland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magelhaenlaan 139 en wat betekent dat?

Magelhaenlaan 139 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-03-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Magelhaenlaan 139?

Magelhaenlaan 139 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Kanaleneiland-Zuid?

De wijk Kanaleneiland-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 8.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kanaleneiland-Zuid?

Vanuit Magelhaenlaan 139 in Kanaleneiland-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kanaleneiland-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Magelhaenlaan 139: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kanaleneiland-Zuid?

Recreatie nabij Kanaleneiland-Zuid: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Magelhaenlaan 139?

Magelhaenlaan 139 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kanaleneiland-Zuid is €308.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Magelhaenlaan 139?

Een woningrapport voor Magelhaenlaan 139 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kanaleneiland-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1963, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen