Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 32 m²
- Inhoud
- 194 m³
- Kamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €185.000 tot €210.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Baron van Heemstrastraat 1 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m² en 1 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baron van Heemstrastraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3 kmBen je op zoek naar een speelse benedenwoning met een multifunctionele kelder? Dan is dit mogelijk een kans.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Baron van Heemstrastraat 1 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Zuid is €497.000. Dat komt neer op circa €15.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaron van Heemstrastraat 1 is een benedenwoning van 32 m² in de wijk Oud Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.651 inwoners per km².
Baron van Heemstrastraat 1 is een benedenwoning in Oud Hoograven-Zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baron van Heemstrastraat 1 heeft 32 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oud Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baron van Heemstrastraat 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.82 kg/jaar.
Baron van Heemstrastraat 1 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Oud Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Baron van Heemstrastraat 1 in Oud Hoograven-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.