Bovenwoning Julianaweg 204 BS Utrecht

Julianaweg 204 BS, 3525 VL Utrecht

103 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Julianaweg 204 BS is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Julianaweg 204 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianaweg 204 BS

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
209.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.96 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

2360 Inwoners
1045 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Oud Hoograven-Zuid
67% Koopwoningen
11.651 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianaweg 204 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Julianaweg 204 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianaweg 204 BS?

De prijsindicatie voor Julianaweg 204 BS ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Zuid is €497.000. Dat komt neer op circa €4.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianaweg 204 BS zich tot de wijk Oud Hoograven-Zuid?

Julianaweg 204 BS is een bovenwoning van 103 m² in de wijk Oud Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianaweg 204 BS?

Julianaweg 204 BS is een bovenwoning in Oud Hoograven-Zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianaweg 204 BS vergeleken met de buurt?

Julianaweg 204 BS heeft 103 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oud Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianaweg 204 BS en wat betekent dat?

Julianaweg 204 BS heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianaweg 204 BS?

Julianaweg 204 BS heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Hoograven-Zuid?

De wijk Oud Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Zuid?

Vanuit Julianaweg 204 BS in Oud Hoograven-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.