Eengezinswoning, tussenwoning Julianaweg 150 Utrecht

Julianaweg 150, 3525 VK Utrecht

135 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Julianaweg 150 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
458 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Julianaweg 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianaweg 150

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
36.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

2360 Inwoners
1045 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Oud Hoograven-Zuid
67% Koopwoningen
11.651 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianaweg 150

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Julianaweg 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianaweg 150?

De prijsindicatie voor Julianaweg 150 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Zuid is €497.000. Dat komt neer op circa €3.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianaweg 150 zich tot de wijk Oud Hoograven-Zuid?

Julianaweg 150 is een eengezinswoning, tussenwoning van 135 m² in de wijk Oud Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianaweg 150?

Julianaweg 150 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oud Hoograven-Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianaweg 150 vergeleken met de buurt?

Julianaweg 150 heeft 135 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oud Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianaweg 150 en wat betekent dat?

Julianaweg 150 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianaweg 150?

Julianaweg 150 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oud Hoograven-Zuid?

De wijk Oud Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Zuid?