Streetview Herautsingel 29 Utrecht

Herautsingel 29, 3525 GK Utrecht

48 m² Bouwjaar 1960 2 kamers Label E

Herautsingel 29 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Herautsingel 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herautsingel 29

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.31
CO₂-emissie
3756.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3740 Inwoners
1555 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1603 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Zuid
21% Koopwoningen
6.128 Inwoners per km²

Locatie van Herautsingel 29

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Herautsingel 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Herautsingel 29?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €8.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herautsingel 29 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Zuid?

Herautsingel 29 is een appartement van 48 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.603 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herautsingel 29?

Herautsingel 29 is een appartement in Nieuw Hoograven-Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Herautsingel 29 vergeleken met de buurt?

Herautsingel 29 heeft 48 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herautsingel 29 en wat betekent dat?

Herautsingel 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-05-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 3756.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herautsingel 29?

Herautsingel 29 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Zuid?

De wijk Nieuw Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Zuid?

Vanuit Herautsingel 29 in Nieuw Hoograven-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.