Bovenwoning (appartement) Herautsingel 19 Utrecht

Herautsingel 19, 3525 GK Utrecht

49 m² Bouwjaar 1961 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Herautsingel 19 is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
166 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Herautsingel 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herautsingel 19

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3740 Inwoners
1555 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1603 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Zuid
21% Koopwoningen
6.128 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herautsingel 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Herautsingel 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Herautsingel 19?

De prijsindicatie voor Herautsingel 19 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €7.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herautsingel 19 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Zuid?

Herautsingel 19 is een bovenwoning (appartement) van 49 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.603 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herautsingel 19?

Herautsingel 19 is een bovenwoning (appartement) in Nieuw Hoograven-Zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Herautsingel 19 vergeleken met de buurt?

Herautsingel 19 heeft 49 m² woonoppervlakte en 166 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herautsingel 19 en wat betekent dat?

Herautsingel 19 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herautsingel 19?

Herautsingel 19 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Zuid?

De wijk Nieuw Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Zuid?

Vanuit Herautsingel 19 in Nieuw Hoograven-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.