Hoekwoning Rijnenburglaan 16 A Utrecht

Rijnenburglaan 16 A, 3525 CD Utrecht

148 m² Bouwjaar 2002 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Rijnenburglaan 16 A is een hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 168 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rijnenburglaan 16 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnenburglaan 16 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3740 Inwoners
1555 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1603 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Zuid
21% Koopwoningen
6.128 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnenburglaan 16 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rijnenburglaan 16 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnenburglaan 16 A?

De prijsindicatie voor Rijnenburglaan 16 A ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Zuid is €390.000. Dat komt neer op circa €2.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnenburglaan 16 A zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Zuid?

Rijnenburglaan 16 A is een hoekwoning van 148 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.603 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnenburglaan 16 A?

Rijnenburglaan 16 A is een hoekwoning in Nieuw Hoograven-Zuid, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rijnenburglaan 16 A vergeleken met de buurt?

Rijnenburglaan 16 A heeft 148 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnenburglaan 16 A en wat betekent dat?

Rijnenburglaan 16 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rijnenburglaan 16 A?

Rijnenburglaan 16 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Zuid?

De wijk Nieuw Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Zuid?

Vanuit Rijnenburglaan 16 A in Nieuw Hoograven-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.