Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Liesbosweg 51 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liesbosweg 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Liesbosweg 51 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Zuid is €497.000. Dat komt neer op circa €5.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiesbosweg 51 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Oud Hoograven-Zuid. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.651 inwoners per km².
Liesbosweg 51 is een woonhuis in Oud Hoograven-Zuid, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Liesbosweg 51 heeft 91 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oud Hoograven-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Liesbosweg 51 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Liesbosweg 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oud Hoograven-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Liesbosweg 51 in Oud Hoograven-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liesbosweg 51: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.