Streetview Rocky Mountains 25 Utrecht

Rocky Mountains 25, 3524 XM Utrecht

98 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rocky Mountains 25 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 199 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rocky Mountains 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rocky Mountains 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.1%
CO₂-emissie
28.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

7030 Inwoners
3590 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3277 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Lunetten-Zuid
49% Koopwoningen
3.439 Inwoners per km²

Locatie van Rocky Mountains 25

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rocky Mountains 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Rocky Mountains 25?

De prijsindicatie voor Rocky Mountains 25 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Lunetten-Zuid is €374.000. Dat komt neer op circa €3.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rocky Mountains 25 zich tot de wijk Lunetten-Zuid?

Rocky Mountains 25 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Lunetten-Zuid. De buurt telt 3.277 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.439 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rocky Mountains 25?

Rocky Mountains 25 is een woonhuis in Lunetten-Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rocky Mountains 25 vergeleken met de buurt?

Rocky Mountains 25 heeft 98 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lunetten-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rocky Mountains 25 en wat betekent dat?

Rocky Mountains 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-01-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rocky Mountains 25?

Rocky Mountains 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Zuid?

De wijk Lunetten-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 7.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lunetten-Zuid?

Vanuit Rocky Mountains 25 in Lunetten-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.