Tussenwoning Samoas 20 Utrecht

Samoas 20, 3524 JW Utrecht

98 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Samoas 20 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Samoas 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Samoas 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.6%
CO₂-emissie
21.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

7030 Inwoners
3590 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3277 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Lunetten-Zuid
49% Koopwoningen
3.439 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Samoas 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Samoas 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Samoas 20?

De prijsindicatie voor Samoas 20 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Lunetten-Zuid is €374.000. Dat komt neer op circa €3.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Samoas 20 zich tot de wijk Lunetten-Zuid?

Samoas 20 is een tussenwoning van 98 m² in de wijk Lunetten-Zuid. De buurt telt 3.277 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.439 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Samoas 20?

Samoas 20 is een tussenwoning in Lunetten-Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Samoas 20 vergeleken met de buurt?

Samoas 20 heeft 98 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lunetten-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Samoas 20 en wat betekent dat?

Samoas 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Samoas 20?

Samoas 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Zuid?

De wijk Lunetten-Zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 7.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lunetten-Zuid?

Vanuit Samoas 20 in Lunetten-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.