Galerijflat Zevenwouden 141 Utrecht

Zevenwouden 141, 3524 CN Utrecht

57 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Zevenwouden 141 is een galerijflat in Utrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zevenwouden 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenwouden 141

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4310 Inwoners
2780 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2217 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Lunetten-Noord
37% Koopwoningen
6.773 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zevenwouden 141

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zevenwouden 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenwouden 141?

De prijsindicatie voor Zevenwouden 141 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Lunetten-Noord is €346.000. Dat komt neer op circa €6.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenwouden 141 zich tot de wijk Lunetten-Noord?

Zevenwouden 141 is een galerijflat van 57 m² in de wijk Lunetten-Noord. De buurt telt 2.217 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenwouden 141?

Zevenwouden 141 is een galerijflat in Lunetten-Noord, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zevenwouden 141 vergeleken met de buurt?

Zevenwouden 141 heeft 57 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Lunetten-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenwouden 141 en wat betekent dat?

Zevenwouden 141 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenwouden 141?

Zevenwouden 141 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Noord?

De wijk Lunetten-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lunetten-Noord?

Vanuit Zevenwouden 141 in Lunetten-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.