Streetview Hondsrug 823 Utrecht

Hondsrug 823, 3524 BZ Utrecht

155 m² Bouwjaar 1983 Label B

Hondsrug 823 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hondsrug 823

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hondsrug 823

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
91.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4310 Inwoners
2780 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2217 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Lunetten-Noord
37% Koopwoningen
6.773 Inwoners per km²

Locatie van Hondsrug 823

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hondsrug 823

Wat is de geschatte woningwaarde van Hondsrug 823?

De gemiddelde woningwaarde in Lunetten-Noord is €346.000. Dat komt neer op circa €2.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hondsrug 823 zich tot de wijk Lunetten-Noord?

Hondsrug 823 is een appartement van 155 m² in de wijk Lunetten-Noord. De buurt telt 2.217 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.773 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hondsrug 823?

Hondsrug 823 is een appartement in Lunetten-Noord, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hondsrug 823 vergeleken met de buurt?

Hondsrug 823 heeft 155 m² woonoppervlakte. In Lunetten-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hondsrug 823 en wat betekent dat?

Hondsrug 823 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Noord?

De wijk Lunetten-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lunetten-Noord?

Vanuit Hondsrug 823 in Lunetten-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lunetten-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hondsrug 823: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.