Eengezinswoning, tussenwoning Texel 6 Utrecht

Texel 6, 3524 AP Utrecht

111 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Texel 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2009 tot 2013
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Texel 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Texel 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.20 kWh/m²
CO₂-emissie
28.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Lunetten-Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,2 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

0,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,1 km
Gezondheid

Apotheek

1,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

2,2 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

3,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Lunetten-Noord

Texel 6 ligt in de buurt Lunetten-Noord in Utrecht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.385 inwoners en 2.215 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 388.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

4385 Inwoners
2870 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2215 Woningvoorraad
€388.000 Gem. WOZ-waarde Lunetten-Noord
38% Koopwoningen
6.890 Inwoners per km²

Locatie van Texel 6

Officiële bekendmakingen rond Texel 6

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 84 meter

2025-11-4 Ameland, Zuid, Elektrische oplaadpaal, Verkeersmaatregelen Gemeente Utrecht

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 35 meter

2025-09-29 Ameland, Zuid, Elektrische oplaadpaal, Verkeersmaatregelen Gemeente Utrecht

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Utrecht. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Texel 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Texel 6?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunetten-Noord €388.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Texel 6 zich tot de CBS-buurt Lunetten-Noord?

Texel 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 111 m² in de CBS-buurt Lunetten-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.215 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Texel 6?

Texel 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lunetten-Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Texel 6 vergeleken met de buurt?

Texel 6 heeft 111 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunetten-Noord €388.000.

Wat is het energielabel van Texel 6 en wat betekent dat?

Texel 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Texel 6?

Texel 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Lunetten-Noord in Utrecht (Utrecht) 4.385 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €388.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Lunetten-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunetten-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 0,6 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Lunetten-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunetten-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Lunetten-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunetten-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 2,2 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Texel 6?

Texel 6 is verkocht in de periode 2009 tot 2013. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunetten-Noord €388.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Texel 6?

Een woningrapport voor Texel 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Lunetten-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Utrecht presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars