Straatbeeld van Texel 18 in Utrecht

Texel 18, 3524 AP Utrecht

111 m² Bouwjaar 1981 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Texel 18 is een twee-onder-een-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 183 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
377 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Texel 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Texel 18

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Lunetten-Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,2 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

0,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,1 km
Gezondheid

Apotheek

1,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

2,2 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

3,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Lunetten-Noord

Texel 18 ligt in de buurt Lunetten-Noord in Utrecht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.385 inwoners en 2.215 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 388.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

4385 Inwoners
2870 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2215 Woningvoorraad
€388.000 Gem. WOZ-waarde Lunetten-Noord
38% Koopwoningen
6.890 Inwoners per km²

Locatie van Texel 18

Officiële bekendmakingen rond Texel 18

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 47 meter

2025-09-29 Ameland, Zuid, Elektrische oplaadpaal, Verkeersmaatregelen Gemeente Utrecht

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Utrecht. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Texel 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Texel 18?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunetten-Noord €388.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Texel 18 zich tot de CBS-buurt Lunetten-Noord?

Texel 18 is een twee-onder-een-kapwoning van 111 m² in de CBS-buurt Lunetten-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.215 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Texel 18?

Texel 18 is een twee-onder-een-kapwoning in Lunetten-Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Texel 18 vergeleken met de buurt?

Texel 18 heeft 111 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Lunetten-Noord €388.000.

Wat is het energielabel van Texel 18 en wat betekent dat?

Texel 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lunetten-Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Lunetten-Noord in Utrecht (Utrecht) 4.385 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €388.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Lunetten-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunetten-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 0,6 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Lunetten-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunetten-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Lunetten-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Lunetten-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 2,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Texel 18?

Een woningrapport voor Texel 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Lunetten-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Utrecht presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars