Streetview Panovenstraat 2 Utrecht

Panovenstraat 2, 3523 XR Utrecht

30 m² Bouwjaar 1931 Label E

Panovenstraat 2 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Panovenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Panovenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
163.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
294.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3150 Inwoners
1370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Oud Hoograven-Noord
79% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Locatie van Panovenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Panovenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Panovenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Noord is €548.000. Dat komt neer op circa €18.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Panovenstraat 2 zich tot de wijk Oud Hoograven-Noord?

Panovenstraat 2 is een appartement van 30 m² in de wijk Oud Hoograven-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Panovenstraat 2?

Panovenstraat 2 is een appartement in Oud Hoograven-Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Panovenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Panovenstraat 2 heeft 30 m² woonoppervlakte. In Oud Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Panovenstraat 2 en wat betekent dat?

Panovenstraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-09-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.93 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud Hoograven-Noord?

De wijk Oud Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Noord?

Vanuit Panovenstraat 2 in Oud Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Noord?