Streetview Constant Erzeijstraat 4 Utrecht

Constant Erzeijstraat 4, 3523 VV Utrecht

65 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Constant Erzeijstraat 4 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
212 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Constant Erzeijstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Constant Erzeijstraat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2250 Inwoners
1195 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Noord
26% Koopwoningen
8.810 Inwoners per km²

Locatie van Constant Erzeijstraat 4

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Constant Erzeijstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Constant Erzeijstraat 4?

De prijsindicatie voor Constant Erzeijstraat 4 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Noord is €392.000. Dat komt neer op circa €6.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Constant Erzeijstraat 4 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Noord?

Constant Erzeijstraat 4 is een appartement van 65 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Noord. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Constant Erzeijstraat 4?

Constant Erzeijstraat 4 is een appartement in Nieuw Hoograven-Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Constant Erzeijstraat 4 vergeleken met de buurt?

Constant Erzeijstraat 4 heeft 65 m² woonoppervlakte en 212 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Constant Erzeijstraat 4 en wat betekent dat?

Constant Erzeijstraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Constant Erzeijstraat 4?

Constant Erzeijstraat 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Noord?

De wijk Nieuw Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Noord?

Vanuit Constant Erzeijstraat 4 in Nieuw Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.