Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 342 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
Constant Erzeijstraat 12 A is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Constant Erzeijstraat 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Constant Erzeijstraat 12 A ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Noord is €392.000. Dat komt neer op circa €6.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenConstant Erzeijstraat 12 A is een appartement van 63 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Noord. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.810 inwoners per km².
Constant Erzeijstraat 12 A is een appartement in Nieuw Hoograven-Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Constant Erzeijstraat 12 A heeft 63 m² woonoppervlakte en 342 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Constant Erzeijstraat 12 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Constant Erzeijstraat 12 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Nieuw Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Constant Erzeijstraat 12 A in Nieuw Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Constant Erzeijstraat 12 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.9 km.