Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Inhoud
- 389 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Noordeindestraat 37 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 117 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordeindestraat 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Noord is €548.000. Dat komt neer op circa €5.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordeindestraat 37 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Oud Hoograven-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².
Noordeindestraat 37 is een woonhuis in Oud Hoograven-Noord, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordeindestraat 37 heeft 95 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oud Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordeindestraat 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.42 kg/jaar.
Noordeindestraat 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oud Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noordeindestraat 37 in Oud Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.