Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
Hoogravenseweg 98 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 150 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoogravenseweg 98
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Noord is €548.000. Dat komt neer op circa €2.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoogravenseweg 98 is een appartement van 269 m² in de wijk Oud Hoograven-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².
Hoogravenseweg 98 is een appartement in Oud Hoograven-Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hoogravenseweg 98 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 150 m². In Oud Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoogravenseweg 98 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-06-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.87 kg/jaar.
De wijk Oud Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hoogravenseweg 98 in Oud Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoogravenseweg 98: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.