Eengezinswoning, tussenwoning Hoogravenseweg 77 Utrecht

Hoogravenseweg 77, 3523 TH Utrecht

100 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Hoogravenseweg 77 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 103 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
338 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoogravenseweg 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogravenseweg 77

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.2%
CO₂-emissie
31.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3150 Inwoners
1370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Oud Hoograven-Noord
79% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogravenseweg 77

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hoogravenseweg 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogravenseweg 77?

De prijsindicatie voor Hoogravenseweg 77 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Noord is €548.000. Dat komt neer op circa €5.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogravenseweg 77 zich tot de wijk Oud Hoograven-Noord?

Hoogravenseweg 77 is een eengezinswoning, tussenwoning van 100 m² in de wijk Oud Hoograven-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogravenseweg 77?

Hoogravenseweg 77 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oud Hoograven-Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogravenseweg 77 vergeleken met de buurt?

Hoogravenseweg 77 heeft 100 m² woonoppervlakte en 338 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Oud Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogravenseweg 77 en wat betekent dat?

Hoogravenseweg 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogravenseweg 77?

Hoogravenseweg 77 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud Hoograven-Noord?

De wijk Oud Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Noord?