Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Inhoud
- 263 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €395.000 tot €445.000
- Daktype
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Ligging
- In woonwijk
Gazellestraat 64 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gazellestraat 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.1 kmWonen in een rustige straat, mét verrassend veel ruimte én een fijne tuin? Welkom aan de Gazellestraat 64 in Utrecht!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Gazellestraat 64 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Bokkenbuurt is €421.000. Dat komt neer op circa €5.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGazellestraat 64 is een benedenwoning van 75 m² in de wijk Bokkenbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.485 inwoners per km².
Gazellestraat 64 is een benedenwoning in Bokkenbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gazellestraat 64 heeft 75 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bokkenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gazellestraat 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.78 kg/jaar.
Gazellestraat 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Bokkenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Gazellestraat 64 in Bokkenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gazellestraat 64: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.