Portiekflat (appartement) Huis ten Boschlaan 3 3 Utrecht

Huis ten Boschlaan 3 3, 3523 HM Utrecht

66 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Huis ten Boschlaan 3 3 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Huis ten Boschlaan 3 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huis ten Boschlaan 3 3

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
222.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
337.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.75 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2250 Inwoners
1195 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Noord
26% Koopwoningen
8.810 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huis ten Boschlaan 3 3

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Huis ten Boschlaan 3 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Huis ten Boschlaan 3 3?

De prijsindicatie voor Huis ten Boschlaan 3 3 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Noord is €392.000. Dat komt neer op circa €5.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huis ten Boschlaan 3 3 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Noord?

Huis ten Boschlaan 3 3 is een portiekflat (appartement) van 66 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Noord. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huis ten Boschlaan 3 3?

Huis ten Boschlaan 3 3 is een portiekflat (appartement) in Nieuw Hoograven-Noord, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Huis ten Boschlaan 3 3 vergeleken met de buurt?

Huis ten Boschlaan 3 3 heeft 66 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huis ten Boschlaan 3 3 en wat betekent dat?

Huis ten Boschlaan 3 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-09-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huis ten Boschlaan 3 3?

Huis ten Boschlaan 3 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Noord?

De wijk Nieuw Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Noord?