Portiekflat Ruygenhoeklaan 14 Utrecht

Ruygenhoeklaan 14, 3523 HL Utrecht

67 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Ruygenhoeklaan 14 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
216 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ruygenhoeklaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruygenhoeklaan 14

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2250 Inwoners
1195 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Noord
26% Koopwoningen
8.810 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruygenhoeklaan 14

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Ruygenhoeklaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruygenhoeklaan 14?

De prijsindicatie voor Ruygenhoeklaan 14 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Noord is €392.000. Dat komt neer op circa €5.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruygenhoeklaan 14 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Noord?

Ruygenhoeklaan 14 is een portiekflat van 67 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Noord. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruygenhoeklaan 14?

Ruygenhoeklaan 14 is een portiekflat in Nieuw Hoograven-Noord, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ruygenhoeklaan 14 vergeleken met de buurt?

Ruygenhoeklaan 14 heeft 67 m² woonoppervlakte en 216 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruygenhoeklaan 14 en wat betekent dat?

Ruygenhoeklaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruygenhoeklaan 14?

Ruygenhoeklaan 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Noord?

De wijk Nieuw Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Noord?

Vanuit Ruygenhoeklaan 14 in Nieuw Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.