Eengezinswoning, tussenwoning Slotlaan 7 Utrecht

Slotlaan 7, 3523 HA Utrecht

80 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Slotlaan 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 137 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Slotlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slotlaan 7

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
181.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
368.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.51 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Geen isolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2250 Inwoners
1195 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Nieuw Hoograven-Noord
26% Koopwoningen
8.810 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slotlaan 7

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Slotlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Slotlaan 7?

De prijsindicatie voor Slotlaan 7 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Hoograven-Noord is €392.000. Dat komt neer op circa €4.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slotlaan 7 zich tot de wijk Nieuw Hoograven-Noord?

Slotlaan 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 80 m² in de wijk Nieuw Hoograven-Noord. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slotlaan 7?

Slotlaan 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw Hoograven-Noord, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Slotlaan 7 vergeleken met de buurt?

Slotlaan 7 heeft 80 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nieuw Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slotlaan 7 en wat betekent dat?

Slotlaan 7 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slotlaan 7?

Slotlaan 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Hoograven-Noord?

De wijk Nieuw Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Hoograven-Noord?

Vanuit Slotlaan 7 in Nieuw Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.