Eengezinswoning, tussenwoning Looplantsoen 210 Utrecht

Looplantsoen 210, 3523 GZ Utrecht

139 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Looplantsoen 210 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 186 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
186 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Looplantsoen 210

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Looplantsoen 210

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (62.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

4125 Inwoners
2805 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2568 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tolsteeg en Rotsoord
30% Koopwoningen
10.612 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Looplantsoen 210

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Looplantsoen 210

Wat is de geschatte woningwaarde van Looplantsoen 210?

De prijsindicatie voor Looplantsoen 210 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolsteeg en Rotsoord is €327.000. Dat komt neer op circa €2.353 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Looplantsoen 210 zich tot de wijk Tolsteeg en Rotsoord?

Looplantsoen 210 is een eengezinswoning, tussenwoning van 139 m² in de wijk Tolsteeg en Rotsoord. De buurt telt 2.568 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Looplantsoen 210?

Looplantsoen 210 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tolsteeg en Rotsoord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Looplantsoen 210 vergeleken met de buurt?

Looplantsoen 210 heeft 139 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 186 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Tolsteeg en Rotsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Looplantsoen 210 en wat betekent dat?

Looplantsoen 210 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Looplantsoen 210?

Looplantsoen 210 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 62 m².

Hoe is de woningmarkt in Tolsteeg en Rotsoord?

De wijk Tolsteeg en Rotsoord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolsteeg en Rotsoord?

Vanuit Looplantsoen 210 in Tolsteeg en Rotsoord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.