Tussenwoning Detmoldstraat 29 Utrecht

Detmoldstraat 29, 3523 GA Utrecht

119 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Detmoldstraat 29 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Detmoldstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Detmoldstraat 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

3150 Inwoners
1370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Oud Hoograven-Noord
79% Koopwoningen
12.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Detmoldstraat 29

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Detmoldstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Detmoldstraat 29?

De prijsindicatie voor Detmoldstraat 29 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Hoograven-Noord is €548.000. Dat komt neer op circa €4.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Detmoldstraat 29 zich tot de wijk Oud Hoograven-Noord?

Detmoldstraat 29 is een tussenwoning van 119 m² in de wijk Oud Hoograven-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Detmoldstraat 29?

Detmoldstraat 29 is een tussenwoning in Oud Hoograven-Noord, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Detmoldstraat 29 vergeleken met de buurt?

Detmoldstraat 29 heeft 119 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oud Hoograven-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Detmoldstraat 29 en wat betekent dat?

Detmoldstraat 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Detmoldstraat 29?

Detmoldstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud Hoograven-Noord?

De wijk Oud Hoograven-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Hoograven-Noord?

Vanuit Detmoldstraat 29 in Oud Hoograven-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.