Portiekflat (appartement) Smaragdhof 15 Utrecht

Smaragdhof 15, 3523 CZ Utrecht

54 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Smaragdhof 15 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Smaragdhof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smaragdhof 15

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

4125 Inwoners
2805 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2568 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tolsteeg en Rotsoord
30% Koopwoningen
10.612 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smaragdhof 15

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Smaragdhof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Smaragdhof 15?

De prijsindicatie voor Smaragdhof 15 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolsteeg en Rotsoord is €327.000. Dat komt neer op circa €6.056 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smaragdhof 15 zich tot de wijk Tolsteeg en Rotsoord?

Smaragdhof 15 is een portiekflat (appartement) van 54 m² in de wijk Tolsteeg en Rotsoord. De buurt telt 2.568 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smaragdhof 15?

Smaragdhof 15 is een portiekflat (appartement) in Tolsteeg en Rotsoord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Smaragdhof 15 vergeleken met de buurt?

Smaragdhof 15 heeft 54 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Tolsteeg en Rotsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smaragdhof 15 en wat betekent dat?

Smaragdhof 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smaragdhof 15?

Smaragdhof 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tolsteeg en Rotsoord?

De wijk Tolsteeg en Rotsoord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolsteeg en Rotsoord?

Vanuit Smaragdhof 15 in Tolsteeg en Rotsoord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.