Maisonnette (appartement) Briljantlaan 116 Utrecht

Briljantlaan 116, 3523 CJ Utrecht

64 m² Bouwjaar 1965 7 kamers 3 slaapkamers Label D

Briljantlaan 116 is een maisonnette (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Briljantlaan 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Briljantlaan 116

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.5
CO₂-emissie
2816.16 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

4125 Inwoners
2805 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2568 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tolsteeg en Rotsoord
30% Koopwoningen
10.612 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Briljantlaan 116

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Briljantlaan 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Briljantlaan 116?

De prijsindicatie voor Briljantlaan 116 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolsteeg en Rotsoord is €327.000. Dat komt neer op circa €5.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Briljantlaan 116 zich tot de wijk Tolsteeg en Rotsoord?

Briljantlaan 116 is een maisonnette (appartement) van 64 m² in de wijk Tolsteeg en Rotsoord. De buurt telt 2.568 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Briljantlaan 116?

Briljantlaan 116 is een maisonnette (appartement) in Tolsteeg en Rotsoord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Briljantlaan 116 vergeleken met de buurt?

Briljantlaan 116 heeft 64 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 9 m² per kamer. In Tolsteeg en Rotsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Briljantlaan 116 en wat betekent dat?

Briljantlaan 116 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-11-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2816.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Briljantlaan 116?

Briljantlaan 116 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tolsteeg en Rotsoord?

De wijk Tolsteeg en Rotsoord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolsteeg en Rotsoord?

Vanuit Briljantlaan 116 in Tolsteeg en Rotsoord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.