Portiekflat Tolsteegplantsoen 45 Utrecht

Tolsteegplantsoen 45, 3523 AN Utrecht

69 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Tolsteegplantsoen 45 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Tolsteegplantsoen 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolsteegplantsoen 45

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
172.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

4125 Inwoners
2805 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2568 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tolsteeg en Rotsoord
30% Koopwoningen
10.612 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolsteegplantsoen 45

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Tolsteegplantsoen 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolsteegplantsoen 45?

De prijsindicatie voor Tolsteegplantsoen 45 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolsteeg en Rotsoord is €327.000. Dat komt neer op circa €4.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolsteegplantsoen 45 zich tot de wijk Tolsteeg en Rotsoord?

Tolsteegplantsoen 45 is een portiekflat van 69 m² in de wijk Tolsteeg en Rotsoord. De buurt telt 2.568 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolsteegplantsoen 45?

Tolsteegplantsoen 45 is een portiekflat in Tolsteeg en Rotsoord, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tolsteegplantsoen 45 vergeleken met de buurt?

Tolsteegplantsoen 45 heeft 69 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Tolsteeg en Rotsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolsteegplantsoen 45 en wat betekent dat?

Tolsteegplantsoen 45 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tolsteegplantsoen 45?

Tolsteegplantsoen 45 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tolsteeg en Rotsoord?

De wijk Tolsteeg en Rotsoord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolsteeg en Rotsoord?

Vanuit Tolsteegplantsoen 45 in Tolsteeg en Rotsoord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.