Eengezinswoning, tussenwoning Geleenstraat 25 Utrecht

Geleenstraat 25, 3522 XR Utrecht

65 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Geleenstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 60 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
60 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Geleenstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geleenstraat 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.44 kg/m²

Tuin
Ja (15.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

9040 Inwoners
4725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4276 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Rivierenwijk
45% Koopwoningen
12.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geleenstraat 25

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Geleenstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Geleenstraat 25?

De prijsindicatie voor Geleenstraat 25 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €7.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geleenstraat 25 zich tot de wijk Rivierenwijk?

Geleenstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 65 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geleenstraat 25?

Geleenstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rivierenwijk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geleenstraat 25 vergeleken met de buurt?

Geleenstraat 25 heeft 65 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Het perceel is 60 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geleenstraat 25 en wat betekent dat?

Geleenstraat 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-03-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geleenstraat 25?

Geleenstraat 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 15 m².

Hoe is de woningmarkt in Rivierenwijk?

De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenwijk?

Vanuit Geleenstraat 25 in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.