Eengezinswoning, tussenwoning Westravenstraat 20 Utrecht

Westravenstraat 20, 3522 TC Utrecht

90 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Westravenstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Westravenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westravenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

9040 Inwoners
4725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4276 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Rivierenwijk
45% Koopwoningen
12.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westravenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Westravenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Westravenstraat 20?

De prijsindicatie voor Westravenstraat 20 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €5.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westravenstraat 20 zich tot de wijk Rivierenwijk?

Westravenstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westravenstraat 20?

Westravenstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rivierenwijk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westravenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Westravenstraat 20 heeft 90 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westravenstraat 20 en wat betekent dat?

Westravenstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westravenstraat 20?

Westravenstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Rivierenwijk?

De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenwijk?