Streetview Westravenstraat 29 Utrecht

Westravenstraat 29, 3522 TA Utrecht

69 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Westravenstraat 29 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
69 m²
Perceeloppervlakte
49 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Westravenstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westravenstraat 29

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

9040 Inwoners
4725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4276 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Rivierenwijk
45% Koopwoningen
12.655 Inwoners per km²

Locatie van Westravenstraat 29

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Westravenstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Westravenstraat 29?

De prijsindicatie voor Westravenstraat 29 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €6.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westravenstraat 29 zich tot de wijk Rivierenwijk?

Westravenstraat 29 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westravenstraat 29?

Westravenstraat 29 is een woonhuis in Rivierenwijk, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westravenstraat 29 vergeleken met de buurt?

Westravenstraat 29 heeft 69 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Het perceel is 49 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westravenstraat 29 en wat betekent dat?

Westravenstraat 29 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Westravenstraat 29?

Westravenstraat 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenwijk?

De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenwijk?

Vanuit Westravenstraat 29 in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.