Streetview Noordzeestraat 33 Utrecht

Noordzeestraat 33, 3522 PH Utrecht

79 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Noordzeestraat 33 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
68 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Noordzeestraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzeestraat 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.44
CO₂-emissie
5824.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

9040 Inwoners
4725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4276 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Rivierenwijk
45% Koopwoningen
12.655 Inwoners per km²

Locatie van Noordzeestraat 33

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Noordzeestraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzeestraat 33?

De prijsindicatie voor Noordzeestraat 33 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €5.861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzeestraat 33 zich tot de wijk Rivierenwijk?

Noordzeestraat 33 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzeestraat 33?

Noordzeestraat 33 is een woonhuis in Rivierenwijk, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordzeestraat 33 vergeleken met de buurt?

Noordzeestraat 33 heeft 79 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Het perceel is 68 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzeestraat 33 en wat betekent dat?

Noordzeestraat 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-02-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 5824.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordzeestraat 33?

Noordzeestraat 33 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenwijk?

De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenwijk?

Vanuit Noordzeestraat 33 in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rivierenwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordzeestraat 33: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rivierenwijk?

Recreatie nabij Rivierenwijk: restaurant (0.4 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Noordzeestraat 33?

De prijsindicatie ligt rond €205.000 tot €255.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Noordzeestraat 33?

Een woningrapport voor Noordzeestraat 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rivierenwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.