Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 79 m²
Wielingenplein 17 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 79 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wielingenplein 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €2.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWielingenplein 17 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².
Wielingenplein 17 is een woonhuis in Rivierenwijk, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wielingenplein 17 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 79 m². In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wielingenplein 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Wielingenplein 17 in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wielingenplein 17: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.