Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 841 m²
- Perceeloppervlakte
- 705 m²
- Inhoud
- 3200 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Jutfaseweg 230 is een niet-woning in Utrecht, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 841 m² en een perceel van 705 m². Het energielabel is E.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jutfaseweg 230
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
0,6 kmTreinstation
1,2 kmSnelweg oprit
2,1 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
0,8 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
2,5 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2 kmJutfaseweg 230 ligt in de buurt Rivierenwijk in Utrecht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 9.155 inwoners en 4.286 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 46% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 487.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere vergunning · 78 meter
· andere vergunning · 78 meter
· verkeersbesluit of -mededeling · 99 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rivierenwijk €487.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJutfaseweg 230 is een niet-woning van 841 m² in de CBS-buurt Rivierenwijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.286 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 12.813 inwoners per km².
Jutfaseweg 230 is een niet-woning in Rivierenwijk, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jutfaseweg 230 heeft 841 m² woonoppervlakte en 3200 m³ inhoud. Het perceel is 705 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rivierenwijk €487.000.
Jutfaseweg 230 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-03-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.09 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) 9.155 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €487.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rivierenwijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 1,2 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rivierenwijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,5 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,8 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rivierenwijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Jutfaseweg 230 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Rivierenwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Utrecht presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.