Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 19 m²
- Inhoud
- 62 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Jutfaseweg 90 A is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 19 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jutfaseweg 90 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2 kmAan de Jutfaseweg en de Vaartsche Rijn in de Rivierenwijk bevindt zich deze goed onderhouden studio (ca. 19m2) met terras.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Jutfaseweg 90 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenwijk is €463.000. Dat komt neer op circa €24.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJutfaseweg 90 A is een appartement van 19 m² in de wijk Rivierenwijk. De buurt telt 4.276 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.655 inwoners per km².
Jutfaseweg 90 A is een appartement in Rivierenwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jutfaseweg 90 A heeft 19 m² woonoppervlakte en 62 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Rivierenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jutfaseweg 90 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Jutfaseweg 90 A heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Rivierenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 9.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jutfaseweg 90 A in Rivierenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jutfaseweg 90 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.