Eengezinswoning, tussenwoning Hendrik Tollensstraat 18 Utrecht

Hendrik Tollensstraat 18, 3521 XX Utrecht

117 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Hendrik Tollensstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 126 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Tollensstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Tollensstraat 18

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Tollensstraat 18

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hendrik Tollensstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Tollensstraat 18?

De prijsindicatie voor Hendrik Tollensstraat 18 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €4.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Tollensstraat 18 zich tot de wijk Dichterswijk?

Hendrik Tollensstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Tollensstraat 18?

Hendrik Tollensstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dichterswijk, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hendrik Tollensstraat 18 vergeleken met de buurt?

Hendrik Tollensstraat 18 heeft 117 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Tollensstraat 18 en wat betekent dat?

Hendrik Tollensstraat 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Tollensstraat 18?

Hendrik Tollensstraat 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?