Benedenwoning Tesselschadestraat 15 Utrecht

Tesselschadestraat 15, 3521 XT Utrecht

66 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Tesselschadestraat 15 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Tesselschadestraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tesselschadestraat 15

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
283.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
412.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.53 kg/m²

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tesselschadestraat 15

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Tesselschadestraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tesselschadestraat 15?

De prijsindicatie voor Tesselschadestraat 15 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €7.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tesselschadestraat 15 zich tot de wijk Dichterswijk?

Tesselschadestraat 15 is een benedenwoning van 66 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tesselschadestraat 15?

Tesselschadestraat 15 is een benedenwoning in Dichterswijk, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tesselschadestraat 15 vergeleken met de buurt?

Tesselschadestraat 15 heeft 66 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tesselschadestraat 15 en wat betekent dat?

Tesselschadestraat 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tesselschadestraat 15?

Tesselschadestraat 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?