Benedenwoning Tesselschadestraat 13 Utrecht

Tesselschadestraat 13, 3521 XS Utrecht

67 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Tesselschadestraat 13 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Tesselschadestraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tesselschadestraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (26.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tesselschadestraat 13

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Tesselschadestraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Tesselschadestraat 13?

De prijsindicatie voor Tesselschadestraat 13 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €7.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tesselschadestraat 13 zich tot de wijk Dichterswijk?

Tesselschadestraat 13 is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tesselschadestraat 13?

Tesselschadestraat 13 is een benedenwoning in Dichterswijk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tesselschadestraat 13 vergeleken met de buurt?

Tesselschadestraat 13 heeft 67 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tesselschadestraat 13 en wat betekent dat?

Tesselschadestraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tesselschadestraat 13?

Tesselschadestraat 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Tesselschadestraat 13 in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.