Bovenwoning Balijelaan 85 BS Utrecht

Balijelaan 85 BS, 3521 GP Utrecht

93 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Balijelaan 85 BS is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
327 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Balijelaan 85 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balijelaan 85 BS

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Balijelaan 85 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Balijelaan 85 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Balijelaan 85 BS?

De prijsindicatie voor Balijelaan 85 BS ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €5.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balijelaan 85 BS zich tot de wijk Dichterswijk?

Balijelaan 85 BS is een bovenwoning van 93 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balijelaan 85 BS?

Balijelaan 85 BS is een bovenwoning in Dichterswijk, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Balijelaan 85 BS vergeleken met de buurt?

Balijelaan 85 BS heeft 93 m² woonoppervlakte en 327 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balijelaan 85 BS en wat betekent dat?

Balijelaan 85 BS heeft energielabel D. Geldig tot 2028-02-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Balijelaan 85 BS?

Balijelaan 85 BS heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Balijelaan 85 BS in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.