Benedenwoning (appartement) Balijelaan 55 Utrecht

Balijelaan 55, 3521 GM Utrecht

83 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Balijelaan 55 is een benedenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
273 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Balijelaan 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balijelaan 55

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
202.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
290.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.41 kg/m²

Tuin
Ja (22.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Balijelaan 55

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Balijelaan 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Balijelaan 55?

De prijsindicatie voor Balijelaan 55 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €6.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balijelaan 55 zich tot de wijk Dichterswijk?

Balijelaan 55 is een benedenwoning (appartement) van 83 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balijelaan 55?

Balijelaan 55 is een benedenwoning (appartement) in Dichterswijk, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Balijelaan 55 vergeleken met de buurt?

Balijelaan 55 heeft 83 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balijelaan 55 en wat betekent dat?

Balijelaan 55 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Balijelaan 55?

Balijelaan 55 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Balijelaan 55 in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.