Portiekflat Voorsterbeeklaan 41 Utrecht

Voorsterbeeklaan 41, 3521 DH Utrecht

86 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Voorsterbeeklaan 41 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Voorsterbeeklaan 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorsterbeeklaan 41

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
60.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.57 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorsterbeeklaan 41

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Voorsterbeeklaan 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorsterbeeklaan 41?

De prijsindicatie voor Voorsterbeeklaan 41 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €6.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorsterbeeklaan 41 zich tot de wijk Dichterswijk?

Voorsterbeeklaan 41 is een portiekflat van 86 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorsterbeeklaan 41?

Voorsterbeeklaan 41 is een portiekflat in Dichterswijk, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorsterbeeklaan 41 vergeleken met de buurt?

Voorsterbeeklaan 41 heeft 86 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorsterbeeklaan 41 en wat betekent dat?

Voorsterbeeklaan 41 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorsterbeeklaan 41?

Voorsterbeeklaan 41 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Voorsterbeeklaan 41 in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.