Streetview Croeselaan 250 Utrecht

Croeselaan 250, 3521 CL Utrecht

134 m² Bouwjaar 1920 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Croeselaan 250 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Croeselaan 250

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Croeselaan 250

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
94.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.2%
CO₂-emissie
16.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

5280 Inwoners
2750 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2335 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Dichterswijk
57% Koopwoningen
13.203 Inwoners per km²

Locatie van Croeselaan 250

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Croeselaan 250

Wat is de geschatte woningwaarde van Croeselaan 250?

De prijsindicatie voor Croeselaan 250 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichterswijk is €518.000. Dat komt neer op circa €3.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Croeselaan 250 zich tot de wijk Dichterswijk?

Croeselaan 250 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Dichterswijk. De buurt telt 2.335 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Croeselaan 250?

Croeselaan 250 is een woonhuis in Dichterswijk, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Croeselaan 250 vergeleken met de buurt?

Croeselaan 250 heeft 134 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dichterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Croeselaan 250 en wat betekent dat?

Croeselaan 250 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Croeselaan 250?

Croeselaan 250 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dichterswijk?

De wijk Dichterswijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichterswijk?

Vanuit Croeselaan 250 in Dichterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.