Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 38 m²
Adriaen Beyerkade 202 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adriaen Beyerkade 202
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt is €429.000. Dat komt neer op circa €11.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdriaen Beyerkade 202 is een appartement van 38 m² in de wijk Staatsliedenbuurt. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.210 inwoners per km².
Adriaen Beyerkade 202 is een appartement in Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Adriaen Beyerkade 202 heeft 38 m² woonoppervlakte. In Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adriaen Beyerkade 202 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-12-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.08 kg/jaar.
De wijk Staatsliedenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Adriaen Beyerkade 202 in Staatsliedenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaen Beyerkade 202: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.