Bovenwoning (appartement) Jan van den Doemstraat 101 Utrecht

Jan van den Doemstraat 101, 3515 XP Utrecht

86 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Jan van den Doemstraat 101 is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan van den Doemstraat 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van den Doemstraat 101

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
278.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.3 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2345 Inwoners
1240 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1102 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-West
59% Koopwoningen
13.862 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van den Doemstraat 101

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Jan van den Doemstraat 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van den Doemstraat 101?

De prijsindicatie voor Jan van den Doemstraat 101 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-West is €501.000. Dat komt neer op circa €5.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van den Doemstraat 101 zich tot de wijk Tuinwijk-West?

Jan van den Doemstraat 101 is een bovenwoning (appartement) van 86 m² in de wijk Tuinwijk-West. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.862 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van den Doemstraat 101?

Jan van den Doemstraat 101 is een bovenwoning (appartement) in Tuinwijk-West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van den Doemstraat 101 vergeleken met de buurt?

Jan van den Doemstraat 101 heeft 86 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tuinwijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van den Doemstraat 101 en wat betekent dat?

Jan van den Doemstraat 101 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van den Doemstraat 101?

Jan van den Doemstraat 101 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-West?

De wijk Tuinwijk-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-West?