Portiekflat Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 Utrecht

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2, 3515 VM Utrecht

57 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Slotemaker de Bruïnestraat 6 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slotemaker de Bruïnestraat 6 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
115.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

1650 Inwoners
850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt
23% Koopwoningen
13.210 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slotemaker de Bruïnestraat 6 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Slotemaker de Bruïnestraat 6 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Slotemaker de Bruïnestraat 6 2?

De prijsindicatie voor Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt is €429.000. Dat komt neer op circa €7.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt?

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 is een portiekflat van 57 m² in de wijk Staatsliedenbuurt. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.210 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slotemaker de Bruïnestraat 6 2?

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 is een portiekflat in Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 vergeleken met de buurt?

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 heeft 57 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 en wat betekent dat?

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slotemaker de Bruïnestraat 6 2?

Slotemaker de Bruïnestraat 6 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt?

De wijk Staatsliedenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt?