Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Idenburgstraat 10 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Idenburgstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lauwerecht is €377.000. Dat komt neer op circa €5.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIdenburgstraat 10 is een appartement van 63 m² in de wijk Lauwerecht. De buurt telt 1.692 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.847 inwoners per km².
Idenburgstraat 10 is een appartement in Lauwerecht, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Idenburgstraat 10 heeft 63 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Lauwerecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Idenburgstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Idenburgstraat 10 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Lauwerecht in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Idenburgstraat 10 in Lauwerecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Idenburgstraat 10: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.