Streetview Veenhof 25 Utrecht

Veenhof 25, 3515 EW Utrecht

40 m² Bouwjaar 1985 Label C

Veenhof 25 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
40 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Veenhof 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenhof 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

3225 Inwoners
1995 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1692 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Lauwerecht
28% Koopwoningen
13.847 Inwoners per km²

Locatie van Veenhof 25

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Veenhof 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenhof 25?

De gemiddelde woningwaarde in Lauwerecht is €377.000. Dat komt neer op circa €9.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenhof 25 zich tot de wijk Lauwerecht?

Veenhof 25 is een appartement van 40 m² in de wijk Lauwerecht. De buurt telt 1.692 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenhof 25?

Veenhof 25 is een appartement in Lauwerecht, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veenhof 25 vergeleken met de buurt?

Veenhof 25 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Lauwerecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenhof 25 en wat betekent dat?

Veenhof 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lauwerecht?

De wijk Lauwerecht in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauwerecht?

Vanuit Veenhof 25 in Lauwerecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lauwerecht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veenhof 25: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.