Eengezinswoning, eindwoning Everard Foeckstraat 20 Utrecht

Everard Foeckstraat 20, 3515 ED Utrecht

120 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Everard Foeckstraat 20 is een eengezinswoning, eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Everard Foeckstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Everard Foeckstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

2345 Inwoners
1240 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1102 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-West
59% Koopwoningen
13.862 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Everard Foeckstraat 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Everard Foeckstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Everard Foeckstraat 20?

De prijsindicatie voor Everard Foeckstraat 20 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-West is €501.000. Dat komt neer op circa €4.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Everard Foeckstraat 20 zich tot de wijk Tuinwijk-West?

Everard Foeckstraat 20 is een eengezinswoning, eindwoning van 120 m² in de wijk Tuinwijk-West. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.862 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Everard Foeckstraat 20?

Everard Foeckstraat 20 is een eengezinswoning, eindwoning in Tuinwijk-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Everard Foeckstraat 20 vergeleken met de buurt?

Everard Foeckstraat 20 heeft 120 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tuinwijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Everard Foeckstraat 20 en wat betekent dat?

Everard Foeckstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Everard Foeckstraat 20?

Everard Foeckstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-West?

De wijk Tuinwijk-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-West?